Platforma GiveAndGetHelp.com jako anonimowa i darmowa pomoc psychologiczna online.

Opublikowano: 21 lipca, 2023

Platforma GiveAndGetHelp.com udostępnia darmową i anonimową pomoc psychologiczną oraz wsparcie od innych użytkowników serwisu. W serwisie dostępny jest również dział z newsami i poradami.

Platforma ta, to bezpieczna przestrzeń, gdzie wraz z innymi możesz walczyć z depresją, uzależnieniem i innymi życiowymi kryzysami. Serwis zgromadził już ponad 20 tyś. użytkowników !

GiveAndGetHelp.com oferuje różne anonimowe grupy wsparcia online służące wymianie myśli i doświadczeń, wspierające samorozwój oraz poprawę kondycji psychicznej. Aktywne uczestnictwo w grupie to nie tylko opowiedzenie swojej historii w całości czasem po raz pierwszy. To też poczucie bycia zrozumianym i akceptowanym takim jakim się jest, z ciężarem własnych doświadczeń i przeżyć.

Dzisiejsze możliwości dają okazję do sięgania po pomoc nawet bez wychodzenia z domu.

Prosimy o udostępnianie celem dotarcia do jak najszerszej liczby osób, którym właśnie taka forma poradnictwa psychologicznego może pomóc.

https://giveandgethelp.com/

Podobne posty

Spotkanie z uczniami w Szkole Podstawowej w Dąbrowicy dotyczące tematyki przeciwdziałania agresji szkolnej i rówieśniczej oraz efektywnej komunikacji.

Opublikowano: 29 lutego, 2024
Czytaj więcej

Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej w Bukowie dotyczące profilaktyki agresji szkolnej i rówieśniczej oraz mediacji jako alternatywnej metody rozwiązywania konfliktów.

Opublikowano: 22 lutego, 2024
Czytaj więcej
Logo OiK w Biłgoraju

Ośrodek Interwencji Kryzysowej
w Biłgoraju

ul. Wira Bartoszewskiego 10;
23-400 Biłgoraj
oik.bilgoraj@gmail.com
+48 84 686 41 82
797 433 719 (interwencyjny)
envelopefile-emptyphone-handsetmap-markersmartphone