Wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego "Kumple przeciwko przemocy".

Opublikowano: 18 kwietnia, 2023

W dniu 17 kwietnia 2023 r. w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju odbyło się uroczyste wręczenie nagród oraz wyróżnień laureatom konkursu, pt.: „Kumple przeciwko przemocy”, którego organizatorem jest Ośrodek Interwencji Kryzysowej.

Starosta Biłgorajski Andrzej Szarlip wraz z p.o. dyrektora OIK Iloną Dzido gratulowali młodym artystom trudu i kreatywności jakie włożyli w tworzenie prac plastycznych. Akcentowali jak ważna jest reakcja i wrażliwość na przemoc rówieśniczą już na etapie szkolnym oraz zachęcali do odwagi w jej przeciwdziałaniu na poziomie uczniowskim.

Już od dziś, przez cały tydzień, tj. 17-21 kwietnia zapraszamy do obejrzenia prac plastycznych, które tworzą wystawę na I piętrze Starostwa Powiatowego w Biłgoraju, a wszystkim uczestnikom składamy raz jeszcze wielkie podziękowanie i gratulacje.

Projekt został sfinansowany w ramach otrzymanych środków od Gminy Miasta Biłgoraj z przeznaczeniem na realizację zadań wynikających z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Podobne posty

Spotkanie profilaktyczne przeciwdziałania przemocy i agresji rówieśniczej w Szkole Podstawowej w Woli Dereźniańskiej.

Opublikowano: 14 maja, 2024
Czytaj więcej

Spotkanie profilaktyczne dotyczące przeciwdziałania przemocy i agresji w szkole oraz efektywnej komunikacji z uczniami Szkół Podstawowych w Goździe Lipińskim oraz Biszczy.

Opublikowano: 8 maja, 2024
Czytaj więcej
Logo OiK w Biłgoraju

Ośrodek Interwencji Kryzysowej
w Biłgoraju

ul. Wira Bartoszewskiego 10;
23-400 Biłgoraj
oik.bilgoraj@gmail.com
+48 84 686 41 82
797 433 719 (interwencyjny)
envelopefile-emptyphone-handsetmap-markersmartphone