Aktualności

Klub Młodego Mediatora w ZSBiO w Biłgoraju.

Opublikowano: 9 czerwca, 2023
W dniu 07 czerwca 2023 roku Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Biłgoraju realizował kolejne spotkanie Klubu Młodego Mediatora w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.
Czytaj więcej

"Szacunek i Tolerancja" pod takim hasłem Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Biłgoraju na zaproszenie Prywatnej Szkoły Podstawowej w Biłgoraju zrealizował spotkanie z uczniami.

Opublikowano: 9 czerwca, 2023
W dniu 31 maja 2023 r. mieliśmy przyjemność spotkania się z uczniami na okoliczność porozmawiania z uczniami o szacunku i tolerancji, które wpisują się w pożądane oraz propagowane postawy przeciwdziałania agresji szkolnej i rówieśniczej.
Czytaj więcej

Zapraszamy do udziału w II Partyzanckim Rajdzie Rowerowym na Osuchy.

Opublikowano: 9 czerwca, 2023
Już drugi rok z rzędu Ośrodek Interwencji Kryzysowej jako partner wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie Zrównoważonego Rozwoju i Przedsiębiorczości Społecznej w Biłgoraju ma przyjemność zaprosić na Partyzancki Rajd Rowerowy - Osuchy, który zaplanowany został na 24 czerwca 2023 r.
Czytaj więcej

Spotkanie profilaktyczne zrealizowane przez Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Biłgoraju z uczniami Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu.

Opublikowano: 9 czerwca, 2023
Dnia 29 maja 2023 roku na zaproszenie Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu mieliśmy przyjemność odwiedzić uczniów i zrealizować spotkanie dotyczące przeciwdziałania przemocy szkolnej i rówieśniczej oraz omówić ideę powstawania Klubów Młodego Mediatora.
Czytaj więcej

ULOTKA INFORMACYJNA ŚWIADCZONEJ POMOCY PRZEZ OIK.

Opublikowano: 26 maja, 2023
Udostępniamy najnowszą ulotkę informacyjną dotycząca dostępnych form świadczonej pomocy przez Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Biłgoraju.
Czytaj więcej

KONFERENCJA DOTYCZĄCA ZJAWISKA FAS/FASD

Opublikowano: 25 maja, 2023
W dniu 25 maja 2023 r. odbyła się konferencja dotycząca zjawiska FAS, czyli alkoholowego zespołu płodowego. Konferencja odbyła się w Starostwie Powiatowym, a organizatorem szkolenia w Biłgoraju był Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Biłgoraju we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Lublinie, której przedstawicielem i prelegentem była dr Justyna Syroka.
Czytaj więcej

Spotkanie profilaktyczne z uczniami w Szkole Podstawowej Kardynała S. Wyszyńskiego w Różańcu Drugim.

Opublikowano: 9 maja, 2023
W dniu 08 maja 2023 r. na zaproszenie Szkoły Podstawowej im. Kardynała S. Wyszyńskiego w Różańcu Drugim kontynuowaliśmy realizację kampanii wdrażania kompetencji mediacyjnych wśród dzieci i młodzieży. Spotkanie miało na celu przybliżenie uczniom tematyki związanej z komunikacją, konfliktami szkolnymi oraz sposobami rozwiązywania ich za pomocą mediacji.
Czytaj więcej

Zapraszamy do zapisów na bezpłatne szkolenie dotyczące zjawiska FAS/FASD.

Opublikowano: 9 maja, 2023
Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Biłgoraju zaprasza psychologów, pedagogów, pracowników socjalnych, asystentów rodziny, kuratorów oraz osoby wszystkie osoby zainteresowane dla których tematyka FAS/FASD stanowi przedmiot zainteresowania jako dla specjalistów współpracujących z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzicami z terenu powiatu biłgorajskiego. Szkolenie odbędzie się 25 maja 2023 r. w godzinach 10:00 – 12:00 przy Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Biłgoraju (II piętro budynku - sala taneczna MDK) ul. „Wira” Bartoszewskiego 10, 23-400 Biłgoraj.
Czytaj więcej

STOP PRZEMOCY !

Opublikowano: 4 maja, 2023
Interwencja w przypadku reakcji na przemoc domową polega na tym, aby w jak najkrótszym czasie, z wykorzystaniem określonych umiejętności, doświadczeń, zasobów i strategii, pomóc osobom przeżywającej kryzys, w uporaniu się ze stanem emocjonalnym (emocjami), który uniemożliwia im samodzielne poradzenie sobie z tą sytuacją.
Czytaj więcej

Spotkanie profilaktyczne w Szkole Podstawowej w Tereszpolu-Zaorenda.

Opublikowano: 28 kwietnia, 2023
25 kwietna 2023 r. na zaproszenie Szkoły Podstawowej w Tereszpolu-Zaorenda zrealizowaliśmy zajęcia profilaktyczna z zakresu efektywnej komunikacji wśród dzieci i młodzieży oraz w zamiarze podjętym przez szkołę do założenia Szkolnego Klubu Mediatora.
Czytaj więcej
1 2 3 8 9
Logo OiK w Biłgoraju

Ośrodek Interwencji Kryzysowej
w Biłgoraju

ul. Wira Bartoszewskiego 10;
23-400 Biłgoraj
oik.bilgoraj@gmail.com
+48 84 686 41 82
797 433 719 (interwencyjny)
envelopefile-emptyphone-handsetmap-markersmartphone